Soutěže v informatice

Bobřík informatiky je celostátní soutěž žáků základních a středních škol. Soutěžící 3.-9. tříd vyplňovali online test v hodinách informatiky nebo matematiky. Úspěšnými řešili byli:

v kategorii Mini (žáci 3.-4. tříd) pouze K. Sedláčková, 

v kategorii Benjamín (žáci 5.-6. tříd) R. Chorzempa, M. Vašut, N. Kumorová, O. Neděla, I. Gavlasová, O. Szöke, L. Blejchař, S. Kusínová, A. Čelechovská, V. Janotová, D. Jaroš

v kategorii Kadet (žáci 7.-8. tříd) V. Janiš, N. Sedláková, F. Hanzel, S. Slupská, J. Taová, V. Hallerová, T. Mynarzová, J. Kruczek, E. Polášková, V. Křístek

v kategorii Junior (žáci 9. tříd a 1. ročníků SŠ) A. Filipiak, M. Kluku a F. Sikora.

Adam Filipiak se na žebříčku nejlepších oficiálních soutěžících umístil na krásném 337. místě z 38 804 soutěžících. Na žebříčku úspěšných řešitelů základních škol je na 48. místě. Více o této soutěži se můžete dozvědět na stránkách organizátorů Bobřík informatiky.

 

Soutěž (nejen) v informatice pořádala střední škola NET OFFICE v Orlové. Soutěžilo se v kategoriích Prezentace, Word nebo LEGO Mindstorms.

V kategorii Word se naši žáci umístili na 2. místě M. Raška a 3. místě D. Dienelt. Také v kategorii Prezentace byli naši žáci velmi úspěšní. 1. místo obsadil M. Kluka a 2. místo N. Flessas. V ovládání robota LEGO Mindstorms se D. Hodes umístil na 3. místě.

 

Všem soutěžícím děkujeme za účast a úspěšným soutěžícím blahopřejeme.


Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěže z informatiky