Pohár rozhlasu

Teplý duben se nám odměnil skvělým atletickým počasím pro Pohár rozhlasu, který se konal 24. 4. 2018 v Rychvaldu. Početná výprava ZŠ Školní obsadila všechny soutěže i kategorie tohoto tradičního atletického mítinku.

Obě chlapecká družstva obsadila 2. místo a zajistila si postup do okresního finále. Mladší dívky byly 3. a starší dívky obsadily 4. místo z celkového počtu 7 zúčastněných škol.

Jednotlivé disciplíny dopadly takto:

Vítězství v kouli si připsal J. Bárta (9.A), 800m ovládla K. Czepcová  (9.C), míček Š. Dzuba (7.B). Stříbrné a bronzové medaile si dále odnesli: za sprint D. Bogár (6.B), D. Krempaský (7.B), D. Kuboš (9.A), za dálku znova posledně dva jmenovaní + M. Smyček (7.A), ve výšce N. Sikorová (8.B), v kouli M. Szymoniková (9.C), na 1500m J. Urbančík (9.A), na 600m P. Paluchová (7.B) a K. Nosková (7.A), ve štafetových sprintech ještě J. Mlýnek (9.A) a F. Bernatík (7.B) a dívky I. Goldbergerová (7.B), J. Kubinová (7.A) a P. Vitovská (6.B).

Reprezentantům děkujeme a všichni se opět budeme těšit na takový krásný sportovní den, který má pro správné nasměrování našich žáků nemalý význam.