Karneval

Páteční dopoledne se u nás ve škole neslo v duchu karnevalového veselí. Žáci se těšili, připravili a snažili, což bylo znát na nápaditosti masek a převleků. Děti z prvního stupně nejen tancovaly a soutěžily v různých disciplínách, ale také předváděly a prezentovaly své masky. Porota sestavená z členů školního parlamentu, předsedkyně paní Aničky Illéšové a čestné předsedkyně poroty paní zástupkyně ředitelky paní Světlany Majetné měla co dělat, aby spravedlivě vybrala vždy jen 3 nejlepší z každé třídy. Putovní pohár za nejlépe namaskovanou třídu vyhrály děti z 1.C, pod vedením paní učitelky Blanky Kawanové.

Nakonec však nikdo nepřišel zkrátka a díky sponzorům si malou cenu odnesli všichni žáci.

Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli. V dokonalém kostýmu čarodějnice celým programem prováděla  paní Lenka Matejas. Karneval by se neobešel ani bez pomoci žáků z 9.třídy a školního parlamentu pod vedením paní učitelky Věry Walachové.

Každoroční tradiční akce se báječně vydařila a žákům zpestřila školní výuku.  Všem se nám řádění v maskách velmi líbilo a už dnes se těšíme na příští rok.

 

V Orlové 16.2.2018               Za všechny, kteří se na akci podíleli, Hana Plevová


Zobrazení: Alba | Podle data

Karneval 2018